ACCA

Egzaminy ACCA

Egzaminy ACCA to kluczowy i najbardziej czasochłonny aspekt zdobywania kwalifikacji ACCA, ale dzięki naszemu wsparciu przejście przez egzaminy będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Prawdę mówiąc, zapewniamy wszystkie niezbędne informacje - z wyjątkiem odpowiedzi na pytania :)

Egzaminy odbywają się dwa razy do roku, w czerwcu i grudniu.

Na całym świecie jest ponad 400 centrów egzaminacyjnych, 

Nasze egzaminy odzwierciedlają złożoność procesów i zagadnień w pracy współczesnego specjalisty ds. finansów i podzielone są na dwa poziomy - Fundamentals i Professional.

Poziom Fundamentals stanowi wprowadzenie do technik rachunkowości finansowej i zarządczej i pokrywa wszystkie kluczowe techniczne aspekty pracy, których znajomości się oczekuje od finansistów. Poziom Fundamentals dzieli się dodatkowo na dwie kategorie: Knowledge, obejmującą egzaminy od F1 do F3 i koncentrującą się na wiedzy i zagadnieniach teoretycznych (choć przedstawianych w formie studiów przypadków, pokazujących jak w praktyce wygląda praca finansisty), oraz Skills, obejmującą egzaminy od F4 do F9 i skupiającą się na praktycznych technikach i umiejętnościach niezbędnych finansistom.

Poziom Professional to rozwinięcie tematyki poziomu Fundamentals o zaawansowane zagadnienia związane z zarządzaniem, raportowaniem, audytem czy podatkami.