ACCA

Analityk Finansowy

Nazwa stanowiska

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Zespół Antal Finance & Accountancy tworzą doświadczeni konsultanci realizujący procesy rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w strukturach szeroko pojętych finansów oraz na stanowiska doświadczonych konsultantów, menedżerów, dyrektorów i partnerów w wiodących firmach doradczych. Specjalizacje wydzielone w ramach zespołu dotyczą procesów księgowych, kontrolingu, sprawozdawczości, audytu, treasury i podatków.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy

Warszawa, centrum

Kod referencyjny (jeśli dotyczy)

Obowiązki

  • sporządzanie i opracowywanie szczegółowych raportów i analiz na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • współpraca z działami komercyjnymi w zakresie budżetowania, kontroli wykonania budżetu, analiz odchyleń od budżetów, kontroli kosztów,
  • bieżąca analiza poszczególnych grup produktowych,
  • wsparcie finansowego zamknięcia okresu rozliczeniowego,
  • planowanie i kontrola kosztów poszczególnych obszarów biznesowych,
  • kontrola zapasów,
  • udział w ad-hoc’owych projektach finansowych,
  • bieżące raportowanie wyników wewnątrz firmy oraz na potrzeby korporacji,
  • wsparcie w procesie realizacji projektów inwestycyjnych,
  • wskazywanie obszarów do optymalizacji kosztów, inicjowanie projektów oszczędnościowych,
  • praca na modelach finansowych,

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia, księgowość),
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • mile widziana znajomość środowiska systemów klasy ERP,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania daleko idących wniosków,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, energia i dynamizm w działaniu,
  • poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań procesowych i biznesowych,
  • asertywność i umiejętność efektywnej komunikacji,

Oferujemy

  • możliwość intensywnego rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia i szeroki zakres zadań,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość wprowadzania nowych pomysłów i ulepszeń,
  • kontakt z biznesem i udział w procesach decyzyjnych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,

Dodatkowe informacje, sposób aplikowania etc.

Prosimy o przesłanie CV na adres:

 malgorzata.tryc@antal.pl

Klauzula GIODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

19-01-2018