ACCA ogłasza międzynarodowy konkurs dla przyszłych liderów świata finansów
Kopiuj tekst

ACCA ogłasza międzynarodowy konkurs dla przyszłych liderów świata finansów

ACCA przygotowało wyjątkowy konkurs sprawdzający praktyczną wiedzę z zakresu finansów dla studentów uczelni wyższych chcących przekonać się, czy są gotowi do zostania przyszłymi liderami finansów.

Konkurs jest wyjątkową okazją dla wszystkich studentów studiów licencjackich lub magisterskich (niezależnie od uczelni, trybu czy formy studiów) chcących, przy okazji sprawdzania swojej wiedzy finansowej, zmierzyć się ze studentami z 17 krajów Europy Środkowej i Wschodniej.
Konkurs jest jednoetapowy i składa się z 30-minutowego testu złożonego z 30 autentycznych pytań wziętych z egzaminów ACCA (F2 Management Accounting oraz F3 Financial Accounting) sprawdzających praktyczną wiedzę z zakresu finansów. W ramach przygotowania warto skorzystać z bezpłatnych zasobów edukacyjnych udostępnionych przez ACCA.
Test odbędzie się online w dwóch turach - do wyboru we wtorek 21 listopada o 18:00 lub w sobotę 25 listopada o 10:00 (czasu polskiego).
Dla najlepszych uczestników (z największą liczbą poprawnych odpowiedzi w najkrótszym czasie) przewidziane są atrakcyjne nagrody:
  1. miejsce - Samsung Galaxy Tab S3
  2. miejsce - Samsung Galaxy Tab A
  3. miejsce - Lenovo Yoga Tab 3
Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne potwierdzenie uczestnictwa w konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi w tygodniu rozpoczynającym się 4 grudnia.
Szczegóły konkursu oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie konkursowej. Rejestracja trwa do 20 listopada do końca dnia.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.