ACCA

Dlaczego ACCA

Dlaczego warto wybrać kwalifikację ACCA? Bo ACCA to...

...prestiżowa kwalifikacja

ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, doceniana przez pracodawców na całym świecie. Dzięki niej będziesz mógł łatwo znaleźć pracę w kraju i za granicą i zwiększysz swoje szanse na awans na kierownicze stanowisko oraz sukces zawodowy.

...pożądany pracownik

Dzięki ACCA będziesz mógł łatwo znaleźć pracę w kraju i za granicą, zwiększysz swoje szanse pracę na kierowniczych stanowiskach, awans oraz sukces zawodowy. ACCA współpracuje z pracodawcami, aby wspierać osoby aktywne zawodowo w rozwoju kompetencji.

...wyższe zarobki

ACCA pozwala uzyskać najwyższe zarobki w porównaniu do innych biznesowych kwalifikacji zawodowych. [1]

...kompleksowa wiedza

Program ACCA pokrywa wszelkie zagadnienia niezbędne do zarządzania finansami w przedsiębiorstwie. Kwalifikacja daje szeroką wiedzę pozwalającą na pewne i odpowiedzialne podejmowanie decyzji biznesowych, jednocześnie umożliwiając specjalizację w wybranej dziedzinie.

...praktyczne umiejętności

Program kwalifikacji bazuje na aktualnych i stale weryfikowanych potrzebach pracodawców. Egzaminy oparte są na studiach przypadków, które mają bezpośrednie odzwierciedlenie w przyszłej pracy zawodowej. Dzięki temu studenci ACCA zdobywają nie tylko twardą wiedzę ale także praktyczne umiejętności biznesowe, które wspierają ich karierę i rozwój.

...elastyczność

Kwalifikację ACCA możesz zacząć zdobywać w trakcie studiów. Sam decydujesz, w jakim tempie będziesz przechodził przez poszczególne etapy kwalifikacji. Do Ciebie należy również decyzja, jak będziesz się do nich przygotowywał.

...globalny standard

Egzaminy możesz zdawać w dowolnym kraju, np. przebywając na wymianie studenckiej. Na całym świecie studenci ACCA zdają egzaminy w tym samym czasie, a ich treść jest jednolita. Dzięki temu członkowie organizacji w sprawach biznesowych rozumieją się doskonale, a praca na każdym kontynencie nie sprawia im najmniejszej trudności.

 

[1] Średnie miesięczne wynagrodzenie osoby posiadającej kwalifikację ACCA – 20 200 zł, średnie miesięczne wynagrodzenie osoby w trakcie uzyskiwania kwalifikacji – 11 500 zł. Źródło: Goldman Recruitment Salary Survey, 2013.